İngilizce Konuşma Koçu

Müşterilerimiz Kısa Sürede Konuşma Becerilerini Geliştiriyor!

İngilizce Kursu - Kam's Training

DİL BİLGİLERİNİZİ ULUSLARARASI İLİŞKİLERİNİZDE İLETİŞİM KURMAK İÇİN OPTİMİZE EDİN!

40 saatlik İş İngilizcesi kursumuz, esas olarak kursiyerlerimizin dil bilgilerindeki tüm boşlukları kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Çalışma ortamında gerek konuşmanızı veya yazma tarzınızı gerek dilbilginizi ve kelime dağarcığınızı geliştirmeye ihtiyacınız vardır, gerçekten fark yaratabiliriz!


Program, profesyonellerin kişisel materyallerini bir eğitim materyali olarak kullanmalarına olanak tanır ve böylece, İngilizcenin çalışma ortamlarında daha hızlı bir şekilde nasıl geliştiğine dair daha derin bir anlayış ve güven kazanırlar. Zoom® uygulamasında bununla ilgili daha fazla sohbet edelim!

Kam's Traning İş İngilizcesi

ÖĞRENME YOLCULUĞUNUZU KISALTMANIZA YARDIMCI OLUYORUZ!

Kam's Training®, bireylerin konuşma becerilerini kısa sürede geliştirmelerine yardımcı olur! Bunu başarmak için, öğrencilerin ihtiyaç duyduklarına odaklanmaya devam ediyoruz ve mümkün olan en basit ve kısa

yoldan uyguluyoruz.

Bu yol, öğrencilere öğrenme modüllerini özümseme ve ustalaşma fırsatı verir.Kurslarımız her seviyeye yöneliktir ve 40 saat içinde konuşma konusunda güven kazanmayı amaçlamaktadır. Metodolojimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize WhatsApp

üzerinden yazın!

Kam's Traning İngilizce Sınavlar

İSTEDİĞİNİZ PUANI ALABİLMEK İÇİN TEKNİKLERİMİZLE BİLGİNİZİ YÜKSELTİN!

Yüksek lisans öğrencilerinin TOEFL®, IELTS® veya GMAT® gibi yeterlilik sınavlarına hazırlıklarını, sınavın yalnızca teorik kısımlarını değil, aynı zamanda % 75'inden fazlasını da pratik yapmak ve sınavın püf noktalarını öğrenmek için ayıran 50 saatlik kapsamlı bir kursla tamamlamalarına yardımcı oluyoruz.

Metodolojimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bir eylem planı yapmak için bizimle iletişime geçin!

Kam's Training Certificate

“Kam's Training® aracılığı ile edinmiş olduğumuz rahat ve akıcı konuşma becerileri, sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeyi uluslararası arenaya çok daha kolay taşıyabilmemizi sağladı.”

Ferudun Tanıl, Talent Mimarlık

İŞ İLİŞKİLERİNİZİ KÜRESEL BİR SEVİYEYE TAŞIYIN

Tüm Görüşmelerinize Hazırlıklı Olun

İş hayatınız içerisinde İngilizce kullanarak kurduğunuz iletişimi kusursuzlaştırın.

Sektörünüze özel çalışmalar, iş toplantılarında akıcı konuşma, uluslararası toplantılar öncesi hazırlık, uluslararası seminerler ve fuarlar öncesi hazırlık, yurt dışı seyahatler için hazırlık gibi başlıklar ilginizi çekiyorsa bizimle hemen iletişime geçin.

Merak ettikleriniz konular hakkında çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

FARK YARATMAK İÇİN İHTİYACINIZ OLANI KISA SÜREDE ELDE EDİN

Uluslararası İş Toplantılarında Görünür Olun


Belirli konularda gerçekleştirilecek olan toplantı ya da görüşmelere, o konu özelinde hazırlanma fırsatınından yararlanın ve İngilizce olarak gerçekleştireceğiniz iş görüşmelerini mükemmelleştirin.


Konuşma becerilerinizi geliştirmek için iletişime geçin.

“Uluslararası düzeyde kariyer planlaması yapanlar için gönül rahatlığı ile önerebileceğim Kam's Training'e bana katmış olduğu değerler için teşekkür ederim.”

Yasemin Koç, Yapı Kredi Müşteri İlişkileri Direktörü

IELTS ® YETERLİLİK SINAVI

Hem online hem de yüz yüze eğitimlerde sunulan stratejik hazırlık kursumuz aracılığıyla uluslararası kabul gören IELTS® sınavında maksimum puanlama potansiyelinize ulaşın.

Kursiyerlerimizin sonuçlarına olan ilgimiz, eğitim kursu sınırlarının çok ötesine geçiyor! Eğitimimizdeki ana odak noktası, ustalık puanına ulaşmak!

GMAT®

Yüksek bir puanla, Stanford Üniversitesi veya Harvard Business School gibi en prestijli okullarında kabul potansiyelinizi artırın! GMAT'ın sözlü kısmındaki uzmanlığımız, sınavın en zorlu alanlarının üstesinden güvenle ve rahatlıkla gelmenizi sağlayacaktır. Sistemlerin gücüne inanıyoruz.

Bu nedenle, sınavın bu bölümlerinde başarılı olmak için gereken becerileri geliştiren hem online hem de yüz yüze eğitimlerle dikkatlice hazırlanmış bir programda size rehberlik ediyoruz!

TOEFL® YETERLİLİK SINAVI

Hem çevrimiçi hem de yüz yüze eğitimlerle sunulan etkili ve kapsamlı bir hazırlık süreciyle uluslararası kabul görmüş TOEFL® sınavına tam olarak hazır olun.

TOEFL® Sınavına hazırlanıyorsanız ve istediğiniz puanı elde etmek için zaman ve emekten maliyetleri düşürmek istiyorsanız, sistemimiz size hitap edecektir.

Kam’s Training®️ Web Seminerlerine Katılın

TOEFL®️, GMAT®️ veya IELTS®️ için Çevrimiçi Web Semineri

Sınavlara hazırlanırken, tüm teorik ayrıntıları tek bir hamlede özetlemekte zorlananlar için artık uygun fiyatlı bir seçenek online olarak mevcut!


Süreci kuş bakışı göstermek için düzenli olarak bir günlük online web seminerleri sunuyoruz!


Takviminizde köşede bir yere, işaretleyin!

ULUSLARARASI İŞ İNGİLİZCESİ

İş hayatında ihtiyaç duyduğunuz İngilizceyi birebir eğitim alarak, seçtiğiniz konu ve iş alanına ilgi duyarak geliştirme fırsatına sahip olun.

Kam's Training Certificate

İNGİLİZCE KONUŞMA KURSU

Hırslı bir eğitmenle çalışarak dinleyiciyle nasıl etkileşim kuracağınızı öğrenin ve sadece havayı

kelimelerle doldurmayın!

Sistematik ve aşamalı adımlarla hem online birebir eğitim hem de yüz yüze eğitim ile mevcut olan toplantılar, sosyalleşme, ağ oluşturma ve benzeri hemen hemen tüm genel durumlara uyan bir konuşma

yapısı oluşturabileceksiniz.

Bu eğitimin gücü, kursta kazanılan bir dilde sağlam temellerinden ve uygulama

basitliğinden kaynaklanmaktadır!

Kam's Training Certificate

BİREBİR İNGİLİZCE KOÇLUĞU

Kam’s Training birebir ingilizce koçluğu, kişiselleştirilmiş yüz yüze eğitim programları ile ihtiyaçlarınıza uygun şekilde düzenlenen çalışma metodolojilerini esnek ders saatleri ile kısa sürede ingilizce öğrenmenizi sağlar.

Eğitim programlarını sizlerle birlikte belirleyerek ihtiyaç duydunuz konular üzerinde en etkili şekilde ilerleyebileceğimiz eğitimlerimizi İstanbul’un en önemli lokasyonunda bulunan (Levent) ofisimizde yüz yüze veya online birebir dersler ile gerçekleştirmekteyiz.

Size en uygun eğitim programı için hemen bizimle iletişime geçin!

Kam's Training Certificate

KAM NAZER

10 yıl önce İstanbul'a turist olarak ilk geldiğimde şehre aşık oldum! ve kendi işimi kurmaya karar verdiğimde, hizmet kalitesini sürdürebilmemin, yaptığım işten zevk almamdan kaynaklandığını anladım.


Hangi yaşam alanından geliyorlarsa gelsinler insanları konuşmaya ve deneyimlerini paylaşmaya teşvik etmeyi seviyorum.


Fikirleri ve kelimeleri organize etme, analiz etme ve yeniden yapılandırma konusundaki uzmanlığım, herhangi bir amaç için iletişim becerilerini geliştirmek isteyen insanlara yardım etmemi sağlıyor. Topluluk önünde konuşma, toplantılar, iş görüşmeleri, konuşma sınavlarına hazırlanma gibi süreçlerinde koçluk hizmeti sağlıyorum.


Levent'te ticaret bölgesinin kalbinde yer alan butik ofisimizde insanlarla kolayca anlaşabilmek, arkadaşça bir öğrenme ortamı sağlamama yardımcı oldu.


Yakında sizinle çalışmak ve hedeflerinize ulaşmak için sabırsızlanıyoruz!

İLETİŞİM

Sıcak Bir Kahve İçelim

Esentepe Mah. POL Center

Ofis #22 Levent

İstanbul

Phone: +90 (539) 650 5614

Mail: kam@kamstraining.com

https://kamstraining.com web sitesini kullanarak, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek adına kişisel verilerin işlenmesini açıklayan Aydınlatma Metni içerisindeki bildirimleri kabul etmiş oluyorsunuz.

Bizi Takip Edin

KEEP

TRAINING

+90 (539) 650 5614

kam@kamstraining.com

https://kamstraining.com web sitesini kullanarak, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek adına kişisel verilerin işlenmesini açıklayan Aydınlatma Metni içerisindeki bildirimleri kabul etmiş oluyorsunuz.

Ask Kam

Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için çerezler ve gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.