İş İngilizcesi Eğitimi

Kam’s Training® İş İngilizcesi Eğitimi Hakkında Bilgi Edinin

Business-English-Training-tr

İş İngilizcesi Eğitimi

Kurumsal İngilizce Eğitimi

İş İngilizcesi Kurs Fiyatları

Kurumsal İngilizce Kurs Fiyatları

Business-English-Training-tr-1

İş İngilizcesi için Kam’s Training® değer önerisi nedir?

Türkiye'de özellikle beyaz yakalı çalışanlarda (7 yıl ve üzeri) yurtdışında olduğundan daha fazla çalışarak, müşterilerimize, özellikle kısa sürede İş İngilizcesi konuşmalarına, iletişim becerilerini öğrenmelerine ve bu becerilerde ustalaşmalarına yardımcı olma sözümüzü yerine getirdik!

Yaklaşımımız, çok benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir plan yapmayı içerir! Türkiye pazarında bizim için en büyük avantaj, danışanların ihtiyaçlarını (düştüğü en yaygın hatalar gibi) doğru bir şekilde anlamamız ve onlara İş İngilizcesi öğreniminin küresel standartlarını sunmamızdır.

Detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Contact Us

Metodoloji & Program

Metodoloji, teorik kısmı (kelimeleri birbirine bağlamak, cümle yapısı ve kelime hazinesi gibi) kısa sürede uygulamada 80/20 prensibini kullanır.

Daha sonra İş İngilizcesi planında verilen becerilerde ustalık seviyesine ulaşılana kadar kalan tüm zamanı pratik yapmak için kullanır.

Başarımızda adayın taleplerine büyük ölçüde bağlıyız; onlara doğru cevap vererek, başarılı ve sadık müşteriler yaratıyoruz!

Business-English-Training-tr-2
Business-English-Training-tr-3

Kam's Training® en çok hangi sektörlerle çalıştı?

2010 yılından bu yana, giriş seviyesi, orta seviye ve üst düzey yöneticilerden oluşan farklı seviyelerde kurumsal personel ile çalıştık.

İdeal müşterilerimiz, bankacılık, sigorta, BT, yiyecek, içecek ve ilaç endüstrisi gibi çeşitli sektörlerden gelmektedir. Programlarımıza en çok pazarlama, satış, BT ve hukuk departmanı gibi çeşitli departmanlarda görev yapan personel katıldı.

Farklı seviyeler, departmanlar ve endüstrilerle ilgilenmedeki bu başarıyı, bir işletme sahibi olarak, katılımcılarla benzer deneyimleri paylaşabileceğim gerçeğine bağlıyorum, bu da katılımcılara söylenecek doğru kelimeleri bulmaları için rehberlik edebilir!

Merak ettikleriniz konular hakkında çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

İş İngilizcesi programı beyaz yakalı çalışanlarla nasıl işliyor?

İş İngilizcesi programının özü değere bağlıdır! Her bilgi sunduğumuzda katılımcılarımızın başarısına değer veriyoruz.

Bir beceriyi geliştirmek, kariyer hayatında fark yaratmak ya da çevremize bakma şeklimizde değişiklik yapmak için kritik olarak ihtiyaç duyulan bir bilgidir. Odak noktamız tamamen katılımcıların bilgi edinme yoluyla entelektüel olarak büyüdüğünü görmektir.

Bunu başarmak için, geleneksel bir sınıfta öğrenmenin tüm formalitelerini ortadan kaldırdık ve öğrenmeyi kolaylaştırmak için dostane bir ortam sunduk. Birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

Detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Contact Us

Business-English-Training-tr-4

İLETİŞİM

Sıcak Bir Kahve İçelim

Esentepe Mah. POL Center

Ofis #42 Levent

İstanbul

Phone: +90 (539) 650 5614

Mail: kam@kamstraining.com

https://kamstraining.com web sitesini kullanarak, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek adına kişisel verilerin işlenmesini açıklayan Aydınlatma Metni içerisindeki bildirimleri kabul etmiş oluyorsunuz.

Bizi Takip Edin

KEEP

TRAINING

+90 (539) 650 5614

kam@kamstraining.com

Ask Kam

Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için çerezler ve gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.